O nás › AGAD
18366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18366,bridge-core-3.0.1,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

O nás

V našom ateliéri AGAD sa venujeme architektúre, grafike a dizajnu.

Denisa Ďurica

Bc. Denisa Ďurica

architekt, dizajnér, grafik, webdeveloper, manažér a lektor

Jan_Durica

Ing. arch. Ján Ďurica

autorizovaný architekt SKA, Reg. číslo: 1983 AA, BIM projektant, urbanista

Tvoje Meno

Tu môžeš byť Ty

hľadáme stavebného projektanta (kresliča dwg výkresov) – aj absolvent a externista

Vitajte v AGAD a nechajte si chvíľku na relax pri prehliadke našej práce.

Keďže krása sa nedá udržať len v jednej sfére života a nás okrem krásy spája aj praktická myseľ, spojili sme naše kreatívne duše so špecifickými technickými vedomosťami každého z nás, aby sme vytvorili jeden tím, v ktorom sa navzájom dopĺňame.

Ateliér grafiky, architektúry a Dizajnu – AGAD, vznikol ešte v roku 2003 ako živnosť pod mojim pôvodným menom.  Roky som sa venovala všetkým oblastiam, ktoré sú v našom portfóliu zahrnuté, a stále svoje vedomosti dopĺňam ako aj moji kolegovia a zvedavosť nás ženie vpred.

Váš sen, nápad a predstavu Vám pomôžeme preniesť do reality a prevedieme Vás celým procesom tvorby, keď sa vízie stávajú realitou najprv virtuálne a následne aj skutočne, hmatateľne.

“Denisa Ďurica”

Oblasti, ktorým sa venujeme :

Architektúra a Urbanizmus0%

Interiér a Dizajn nábytku0%

Dizajn produktov a Umenie0%

Grafika a Webstránky0%

Workshopy a lektorská činnosťy0%